08.04.2024 - Zabawy Smerfów w ogrodzie

Piękny wiosenny dzień zachęcał nas do wyjścia na nasz przedszkolny plac zabaw, dzieci huśtały się na huśtawkach, zjeżdżały na zjeżdżalniach oraz bawiły się w piaskownicy.

08.04.2024 - Światowy Dzień Zdrowia - Kotki

Dzisiaj na zajęciach z okazji Światowego Dnia Zdrowia wspólnie przygotowaliśmy pyszny koktajl ze szpinakiem i owocami. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

05.04.2024 - Dzień Tęczy - Misie

Dzieci podczas zajęć dowiedziały się, skąd bierze się tęcza, wykonały eksperyment z cukierkami skittles oraz wykleiły według wzoru tęczę z kolorowych pasków papieru. Teraz już każdy maluch wie, jakie kolory kryje w sobie tęcza

05.04.2024 - Urodzinki Oli, Leosia i Jagody

Świnka Peppa się raduje, Marshall 100 lat Wam winszuje. Masha kartki Wam maluje, a Niedźwiedź prezenty szybko pakuje. Wszyscy wokoło się zbierają i 100 lat głośno śpiewają. Bo dziś Wasze urodziny, więc zdrowia, radości i dużo miłości wszyscy życzymy.

05.04.2024 - Dzień Muffinka

Dzisiaj w naszym żłobku obchodzimy Światowy Dzień Muffinki. Jak najlepiej uczcić to święto? Odpowiedź jest banalna, skusić się na muffinkę. Co to są muffinki? To małe ciastka w kształcie babeczek z słodkimi lub wytrawnymi dodatkami.

<< Poprzednia strona Następna strona >>