Aktualności

Aktualności


30.07.2021 Zakończenie cyklu tematycznego "Policjant" w grupie Smerfów
Smerfy realizowały temat związany z zawodem policjanta. W związku z tym wykonaliśmy dwie prace plastyczne - sygnalizację świetlną oraz czapkę policjanta, która pomalowaliśmy farbami. Przypomnieliśmy sobie również jak należy się zachować na drodze.


30.07.2021 Zakończenie cyklu tematycznego "W bajkowej krainie " Biedronki
W ubiegły piątek grupa Biedronek zakończyła cykl tematyczny "W bajkowej krainie". Relację dodajemy z małym opóźnieniem :) Podczas zajęć Biedronki czytały fragmenty naszych ulubionych bajek oraz wykonywały różnorodne ćwiczenia związane z tematem. Na koniec tygodnia stworzyły bajkowy zamek odbijając swoje rączki na kartkach. To był magiczny tydzień.


16.07.2021 Wakacyjny cykl dydaktyczny "Emocje" Bierdonki
Biedronki zakończyły cykl tematyczny o emocjach. Podczas zajęć dowiedzieliśmy się jakie są emocje, że wszystkie są potrzebne tylko niektóre przyjemne, a niektóre nie, jak sobie z nimi radzić oraz z okazji Dnia Emotikony stworzyliśmy buźki z naszymi ukochanym emocjami.


20.08.2021 - Zakończenie cyklu "Co jeździ, co pływa, a co lata" w grupie Krasnoludków
W ubiegłym tygodniu grupa Krasnoludki realizowała cykl tematyczny "Co jeździ? Co pływa? A co lata?" Podczas zajęć były prowadzone bardzo ciekawe rozmowy Dzieci poznały ciekawostki na temat statków, samolotów i pociągów. Krasnoludki podczas zajęć nauczyły się składać z papieru samoloty i łodzie. Nie zabrakło również wspólnych tańców i słuchania bajek.


20.08.2021 - Zakończenie cyklu tematycznego "Lotnictwo" w grupie Smerfów
Smerfy zakończyły cykl tematyczny dotyczący lotnictwa. Podczas tygodnia zajęć ćwiczyliśmy nasze rączki podczas ćwiczeń grafomotorycznych oraz wykonaliśmy dwie prace plastyczne ściśle związane z naszym tematem przewodnim. Poniżej krótka relacja z tego tygodnia.


Następna strona >>